Karayolu Taşımacılığı

Dünya çapında düzenli seferler gerçekleştiriyor ve kısa...

Denizyolu Taşımacılığı

Müşterilerimize etkin ve geniş çözümler sunmak için...

about Image
Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Birikim Lojistik

Hakkımızda

Çeyrek asırdır, nakliye ve taşımacılıkla yoğrulmuş, teslim alınan malzemenin, teslim edilinceye kadar her aşamasında emanet bilinci ile hareket eden yönetim ve personel yapısı;  işletmeci, sanayici ve tüccarlarımızın, sevkiyat ve dağıtım yükünü hem sırtından hem de hem de aklından teslim alıyoruz. 

Taşımacılık hizmetlerini tek bir bölge ile sınırlandırmayarak karayolu ile Türkiye’nin her noktasına nakliye hizmeti sunmakta olan firmamız, verimliliği arttırmak, kaliteli ve sorunsuz hizmet etmek amacıyla bünyesinde bölgesel departmanlar oluşturmuş, bünyesinde bulunan personellerini bu departmanlarda görevlendirmiştir.

Şirketimiz bünyesinde görevli personellerimiz hizmet ettikleri bölgelere son derece hakim, tecrübeli ve tam donanımlı olarak görevlerini sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Entegre, dijital ve çevreci lojistik çözümler sunan,  tecrübeleriyle sektörün yarınına yön veren, başta müşterileri olmak üzere, tüm paydaşları tarafından küresel ölçekte en çok tercih edilen lojistik aktörlerinden biri olmak.

Misyonumuz

Küresel sektör tecrübesini yenilikçi ve profesyonel yapısıyla güçlendiren, Tedarik zincirinde müşteriye özel sunduğu yüksek performanslı, verimli ve kurumsal çözümlerle lojistik hizmetini bir sonraki seviyeye taşımak.

background

Kaliteli & Güvenilir Hizmetin Doğru Adresi Birikim Lojistik

TÜRKİYE GENELİNDE TAŞINMASI GEREKEN TÜM YÜKLERİNİZE NAKLİYE HİZMETİ VERMEKTEDİR.

Şeffaf Fiyatlandırma
Hızlı, Verimli Teslimat
Depo Yönetimi

Karayolu Taşımacılığı

Lojistik ve Uluslararası Taşımacılık sektöründe teknolojik gelişmelere paralel olarak daha hızlı, daha güvenli hizmet verm...

Devamını Oku

Denizyolu Taşımacılığı

Uzakdoğu, Ortadoğu, Kuzey Afrika ile Amerika kıtası ve tüm Avrupa Limanları ve Körfez Ülkeleri de dahil olmak üzere ithala...

Devamını Oku

Birikim Lojistik

Blog